İstanbul’un yükselen değeri Sancaktepe’de bulunan Alteras lüks ve konforu buluştururken, makul fiyatlar ve sağlanan ödeme kolaylıkları ile ev sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir yatırım imkânı sunuyor. Geniş ve ferah daireleri, %75 peyzaj alanı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonu, hamam, sauna gibi artılarıyla aile hayatınıza yatırım yapmanızı sağlayan Alteras; Sancaktepe’nin her geçen gün gelişmesi ve değerlenmesi sebebiyle geleceğe yönelik bir yatırım olma özelliği de taşıyor.

Konak Konforunda Daireler

2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 seçenekleri bulunan daireler rahat bir kullanım için geniş odalı tasarlandı. Ferah mekânlar yaratmak için tavan yüksekliği fazla tutulan dairelerin tamamında doya doya gökyüzünün izlenebileceği oldukça geniş, üstü açık teraslar da bulunuyor.

Aile Dostu Yaşam

Aile dostu bir yaşam yaratma amacıyla tasarlanan Alteras’ta 1.000m² açık alan içerisinde çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kameriyeler, kafe, market, basketbol – futbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunuyor. Güvenliğin de bulunduğu sitede çocuklar açık havada, yeşillikler içerisinde doyasıya oynamaya; yetişkinler de ister spor yapmaya, ister kafa dinlemeye ya da komşularıyla güzel vakit geçirmeye fırsat bulabiliyorlar. 2.000 m²’lik kapalı alanda çocuk oyun alanı, spor salonu, hamam, sauna ve sosyal tesislerin bulunduğu Alteras’ta kapalı ve serin havalar da oldukça keyifli geçiyor.

Yeni Cazibe Merkezi

Alteras çok yakında hizmete başlayacak olan Sancaktepe Metro’suna yürüme mesafesinde bulunuyor. Özellikle çocuklu ailelerin ev sahibi olmayı tercih ettiği site; Amerikan Kültür Koleji, İngiliz Kültür Koleji, Saint Joseph Lisesi, Özel Küçük Prens Okulları, Doğa Koleji, Birim Koleji, Okyanus Kolejleri, Bilfen Okulları ve Özyeğin Üniversitesi gibi seçkin eğitim kurumlarına oldukça yakın konumda. Ayrıca, 3. Çevre Yolu’na, Şile otoyoluna, Tem otoyolu bağlantı noktasına, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın bir lokasyonda olan Sancaktepe; yeni yapılan yatırımlarla birlikte Anadolu Yakası’nı tüm güzergâhlarının merkezi konumuna geliyor. Kültürel olarak ele alındığında ise Çanakkale Panorama, Bilim Deney Merkezi, Gözlem Evi ve Planetaryum gibi birçok sosyokültürel etkinlik merkezi bulunan ve yeni tesisler ilave edilen Sancaktepe her geçen gün değer kazanıyor.

 

Konforlu ve lüks bir yaşam alanı olarak tasarlanan Alteras’ta yaşayarak sitenin sağladığı birçok imkânla aile hayatınıza yatırım yaparken; buradan alacağınız dairenin lokasyonu sebebiyle her geçen gün değer kazanmasıyla geleceğinizi de yatırım yapabilirsiniz. Alteras’taki harika hayatı yakından görmek ve cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.