Alteras; İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Sancaktepe’de, kullanıcıların konforu ve özellikle çocuklu ailelerin çocuklarıyla birlikte kaliteli zaman geçirmesi amaçlanarak hayata geçirilmiş bir proje. %75 oranındaki peyzaj alanından geniş çocuk oyun alanlarına, yüzme havuzu ve spor sahalarından güvenliğe kadar pek çok artı değeri olan Alteras; yaşamak için de yatırım için de oldukça cazip. Elbette merak edilen en önemli sorulardan biri daire fiyatlarının ne kadar olduğu. Biz de bu yazımızda iskânlı, tapulu, taşınmaya hazır daire fiyatlarının miktarından ve Alteras’tan daire almanın yatırımcılara sağlayacağı avantajlardan bahsedeceğiz.

Aile Hayatına ve Geleceğe Yatırım

Alteras’ta 1.000 m² açık – 2.000 m² kapalı sosyal donatı alanı içerisinde bulunan yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahaları, bisiklet ve yürüyüş parkları, oldukça geniş açık – kapalı çocuk oyun alanları, açık – kapalı sosyal tesisler, barbekü alanları ve kapalı spor salonu site sakinlerinin yaşam kalitesini arttırıyor. Ayrıca 7/24 çalışan güvenlik, burayı huzur dolu bir yaşam alanı hâline getiriyor. Alteras; şehrin keşmekeşinden uzak olsa da, Sancaktepe metrosuna ve önemli bağlantı yollarına yakın olduğu için site sakinlerinin Anadolu Yakası’ndaki birçok önemli konuma ulaşımı çok kolay. Üstelik Amerikan Kültür Koleji, İngiliz Kültür Koleji, Saint Joseph Lisesi, Özel Küçük Prens Okulları, Doğa Koleji, Birim Koleji, Okyanus Kolejleri, Bilfen Okulları gibi önemli eğitim kurumlarının da yakınında bulunuyor. Tüm bu özellikleri ile aile hayatına yatırım niteliğinde olan Alteras; merkezi konumu, projesi başlamış olan şehir hastanesine, diğer önemli sosyokültürel projelere yakınlığı ve şehrin genelindeki aşırı betonlaşmaya karşın Aydos, Alemdağ ve Taşlıtepe Ormanlarına yakınlığı ile geleceğe dönük bir yatırım olma özelliği de taşıyor.

Fiyatlar 850.000 TL’den Başlıyor

Sağladığı imkânlar ve geniş, ferah, yüksek tavanlı, büyük teraslı daireleriyle konforlu ve lüks bir yaşam sunan Alteras’ta fiyatların ulaşılabilir seviyede tutulmasına da özen gösterildi. Çevredeki benzer projelere göre arsa payı daha yüksek olan dairelerin, daha makul fiyatlarla sunulduğu Alteras’ta; 2+1, 131 m² dairelerin fiyatları 850.000 TL’den; 3+1, 165 m² dairelerin fiyatları 1.100.000 TL’den; 4+1 255m2 dairelerin fiyatları ise 1,950.000TL’den başlıyor.

Aidat da Uygun

Alteras’ta site sakinlerini maddi olarak fazla zorlamamak adına aidatları da makul seviye de tuttuk. Aidatları 2+1 dairelerde 300 TL, 3+1 dairelerde 350 TL ve 4+1 dairelerde 400 TL olarak belirledik.

2.500 TL Kira Getirisi

Eğer Alteras’tan alacağınız daireyi oturum için değil, yatırım için düşünüyorsanız ne kadar kira getirisi olacağını da merak edebilirsiniz. Alteras’ta 2+1 daireler 2.500 TL’den başlayan fiyatlarla kiraya veriliyor.

Alteras’taki şık ve konforlu daireleri görmek, fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sizinle tanışmaktan memnuniyet duyacağız.