Alemdar Yapı’nın ulaşılabilir fiyatlarla lüks bir hayat sunma vizyonuyla Sancaktepe’de hazır hâle getirdiği projesi Alteras, “Konak Konforunda” bir yaşam vaat ediyor. En ince ayrıntısı bile düşünülerek tasarlanmış daireler, geniş teraslar, %75 peyzaj alanı ve sağlanan diğer ayrıcalıklarla sunulan bu konak konforundaki yaşama, isterseniz birlikte daha yakından bakalım.

Ferah mı Ferah Daireler

Alteras’ta ihtiyacınıza göre 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 seçeneklerle satışa veya kiralanmaya sunulan dairelerin tümünde odalar, mutfak ve diğer alanlar geniş tasarlanmıştır. Her dairenin en az bir tane oldukça geniş terası bulunmakta, binaların mimari özelliği sayesinde üstü açık olan teraslardan doyasıya gökyüzü izlenmektedir. Diğer yandan güneş ve yağmurdan korunmak için terasların üstünde uzaktan kumandalı, açılır – kapanır pergola sistemi bulunmaktadır. Ayrıca tavan yüksekliği 2,85 m olan daireler ferahlıklarıyla dikkat çekmektedir. Bu genişliği ve ferahlığı daha da desteklemek ve daire sakinlerine rahat bir yaşam alanı sunmak için, her daireye 5 m² depo alanı ve tüm yatak odalarına yüklük ilave edilmiştir.

Hem Konforlu Hem Güvenli

Daireler tasarlanırken konfor en önemli konulardan biri olarak düşünülse de, elbette güvenlik de ihmal edilmedi. Her ne kadar site güvenliği 7/24 çalışıyor olsa da dairelerde de gizli kasaya, yangın ve su basması tehlikesine karşı önlemlere yer verildi.

Zemin Kat Daireleri Villa Kullanımını Aratmıyor

Özellikle yeşille iç içe yaşamayı sevenler için zemin kat daireleri Alteras’ın ayrıcalıklı dairelerinden. Bu daireler geniş bahçe alanından doyasıya yararlanmaya imkân sağladığı için villa kullanımının keyfini aratmayacak özellikte.

%75 Peyzaj Alanı

Alteras’ta konforun üst seviyede tutulması ve yaşayanlara bol bol nefes alacak, dinlenecek, eğlenecek, sosyalleşecek bir ortam yaratma amacıyla peyzaj alanı oldukça geniş (%75 oranında) tutuldu. Yemyeşil çimler, ağaçlar ve rengârenk çiçeklerle oluşturulan bahçe düzenlemesi yediden yetmişe Alteras’ta yaşayan herkese huzur veriyor.

Konfor Odaklı Ayrıntılar

Alteras sakinlerine ayrıcalıklı ve özel hissettirmeyi amaçlayarak hayata geçirilmiş bir proje. Bu sebeple 1.000 m² açık 1.000 m² kapalı sosyal donatı alanı içerisinde hamam, sauna, yüzme havuzu, spor tesisleri ve kafe de ihmal edilmedi.

Eğer siz de Alteras’ta yaşamak ve konak konforunda bir hayata “Merhaba!” demek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.