Açık Oyun Alanları

Sıcaklıkların oldukça arttığı şu günlerde, Alteras sakinleri; deyim yerindeyse yazın tadını çıkarıyor. %75 peyzaj alanı bulunan ve Aydos, Alemdağ, Taşlıtepe ormanları ile komşu olan Alteras’ın sakinleri yeşile ve oksijene doydukları rüya gibi bir yaz yaşıyor. Yetişkinler işten döndüklerinde açık havada, huzurlu vakit geçirirken; çocuklar güneşin etkili olduğu saatlerde kapalı oyun alanlarında, güneşin etkisini yitirdiği saatlerde ise açık oyun alanları ve havuzda eğlenceye doyuyor. 

Kahvaltılar Terasta

Alteras’ta her dairenin kendisine ait oldukça geniş bir terası var. Daire sakinleri bu güzel yaz günlerinde, genellikle sabah kahvaltılarını terasta açık havada tercih ediyorlar. Böylece hem aldıkları oksijenle uykuları açılıyor, hem de manzara eşliğinde sabah kahvaltısı güne güzel bir başlangıç oluyor. Eğer olur da sabah kahvaltısı saati gecikirse de dert edecek bir durum yok, çünkü terasların üstü otomasyonlu pergola sistemi ile açılıp kapanabildiği için ilerleyen saatlerde de güneşten korunmak mümkün.

Akşam Üstü Havuz Keyfi

Elbette iş hayatı yorucu, bazen de stresli olabiliyor. Ama Alteras’ın kapısından içeri girildiği andan itibaren tüm yorgunluğu ve olumsuz enerjiyi atmak mümkün. Sıcak yaz günlerinde havuz başı bunun için ideal yerlerden biri. Kendinizi havuzun masmavi serin sularına bırakmak müthiş rahatlatıcı olsa da; şezlongda uzanıp havuz manzarası ve akşam güneşinin keyfini çıkarmak bile hem bedene hem ruha iyi geliyor.

Bazıları Yeşil Sever

Eğer siz de yeşili ve doğayı sevenlerdenseniz Alteras tam size göre bir yaşam alanı. Alteras, yemyeşil çimleri, ağaçları ve rengârenk çiçekleri ile nefes alan bir yer. Alteras’ta peyzaj alanı içerisinde bulunan oturma alanları ve kameriyelerde günün tüm stres ve yorgunluğundan arınmanız mümkün.

Alteras’ta Barbekü Keyfi Bir Başka

Hazır yaz gelmişken çoluk çocuk bir barbekü partisi herkese iyi gelir. Alteras tasarlanırken ailelerin bundan duyacağı keyif de hesaba katıldığından binaların üstündeki teras alanları barbekü alanı için tasarlandı. Emin olun, yıldızların altında barbekü partisinin tadı bir başka…

Alteras’ta satışı devam etmekte olan kampanyalı dairelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.