Yeni Cazibe Merkezi Sancaktepe'de

Alteras Sakinleri

Tanıtım Videosu

Alteras Fiziki Özellikleri

Tapulu, İskanlı Daireler

55 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Alemdar Yapı tarafından tasarlanan Alteras, çocuklu aileler için güvenli, huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor. 8 katlı 2 bloktan oluşan projede; 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelerde konak konforu sunulurken, her dairenin kendisine ait geniş terasıyla daire sakinleri gökyüzüne de doyuyor. %75 peyzaj alanının yanı sıra ortak kullanıma açık 2.000 m² kapalı – 1.000 m² açık sosyal donatı alanıyla, site sakinlerinin yaşamına değer katıyor.

Alteras_16_Aralik_2017-0388

İstanbul'un Yükselen Değeri Sancaktepe'de

İstanbul Anadolu Yakası’nda merkezi bir konumda bulunan Sancaktepe, birçok yere kolay ulaşım imkânı sağlaması ve son yıllarda hayata geçirilen önemli projeler sebebiyle her geçen gün değer kazanıyor.
Daha Fazla
alr453

Aile Hayatına ve Geleceğe Yatırım

Sağladığı imkânlar ve geniş, ferah, yüksek tavanlı, büyük teraslı daireleriyle konforlu ve lüks bir yaşam sunan Alteras’ta fiyatların ulaşılabilir seviyede tutulmasına da özen gösterildi.
Daha Fazla
alr34244

Sizi Bekleyen Avantajlı Fiyatlar

Çevredeki benzer projelere göre arsa payı daha yüksek olan dairelerin, daha makul fiyatlarla sunulduğu Alteras’ta kalan 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin güncel fiyatlarına 0549 621 20 40 nou telefondan ulaşabilirsiniz.
Daha Fazla
aKR8756

Özlediğiniz Mahalle Kültürü

Konfor ve kaliteli yaşamın ön planda tutulduğu Alteras %75 peyzaj alanına sahip. Bu alanda yeşillikler içerisinde kameriyeler, ahşap masalar ve banklar isteyenlere huzur içinde dinlenme imkânı sağlıyor.
Daha Fazla

Fark Yaratan Detaylar

Merkezi lokasyonuyla her yere yakın, artan değeriyle yatırımcısını mutlu eden, iskânı alınmış taşınmaya hazır konak konforunda daireniz sizi bekliyor.

E-Katalog

0
Yıllık köklü geçmiş
0
Konak konforunda daire
%
0
Yeşil Alan

Neden Alteras

01.

Lokasyon

Sancaktepe’nin sağladığı en önemli avantajlardan biri kesinlikle ulaşım kolaylığı. Sultanbeyli, Çekmeköy, Ümraniye ve Ataşehir’e komşu olan ilçe yeni yapılan yatırımlarla birlikte Anadolu yakasının tüm güzergâhlarının kesişim noktasında yer alıyor. Tem otoyolu, 3. Çevreyolu ve Şile otoyoluna yakın olan ilçeden, Sabiha Gökçen havaalanına da kısa sürede ulaşılabiliyor. Toplu taşıma ağının zengin olduğu ilçeden, çok yakında açılacak olan Sancaktepe Metrosuyla, Çekmeköy–Sancaktepe–Sultanbeyli Metro Hattı için Ekim 2019’da yapılan anlaşma ile Deutsche Bank’tan kredi sağlandı. Hattın 2022 yılının son çeyreğinde hizmete açılması planlanıyor, trafiğe takılmadan istenilen yere daha da hızlı ulaşmak mümkün olacak.

02.

Fiyat Avantajı

Sağladığı imkânlar ve geniş, ferah, yüksek tavanlı, büyük teraslı daireleriyle konforlu ve lüks bir yaşam sunan Alteras’ta fiyatların ulaşılabilir seviyede tutulmasına da özen gösterildi. Çevredeki benzer projelere göre arsa payı daha yüksek olan dairelerin, daha makul fiyatlarla sunulduğu Alteras’ta kalan 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin güncel fiyatlarına 0549 621 20 40 nou telefondan ulaşabilirsiniz.

03.

Aile Yaşamına Uygun

Aile dostu bir yaşam yaratma amacıyla tasarlanan Alteras’ta 1.000 m² açık alan içerisinde çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kamelyalar, cafe, market, basketbol – futbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunuyor. Güvenliğin de bulunduğu sitede çocuklar açık havada, yeşillikler içerisinde doyasıya oynamaya; yetişkinler de ister spor yapmaya, ister kafa dinlemeye ya da komşularıyla güzel vakit geçirmeye fırsat bulabiliyorlar. 2.000 m²’lik kapalı alanda çocuk oyun alanı, spor salonu, hamam, sauna ve sosyal tesislerin bulunduğu Alteras’ta kapalı ve serin havalar da oldukça keyifli geçiyor.

04.

Sosyal Olanaklar

Çocuklarınızla birlikte yeşillikler içinde her türlü sosyal olanağa sahip güvenli ve mutlu şekilde yaşayabi­leceğiniz bir yaşam alanı tasarlandı. Bu doğrultuda çocuklarınız doğa ile iç içe büyürken siz de onların mutlu­luk içinde büyümelerine şahit olacaksınız. Üstelik bu ayrıcalıklara şehrin merkezinde aylık sabit 400₺ aidat ile sahip olacaksınız.

Kat Planları

Memnuniyetiniz Bizim için Önemlidir.

Tam Destek Hizmetimiz ile Tüm Soru ve Görüşleriniz için Bizlere formu doldurarak veya

7/24, 0549 621 20 40 danışma hattını arayarak ulaşabilirsiniz.


  Biz Sizi Arayalım
  Galeri

  Adres

  Sevenler Caddesi Zorgül Sk. No:1/2,
  Sancaktepe/İstanbul

  Telefon

  +90 (216) 621 20 40
  +90 (549) 621 20 40